WhatsApp
Yol Tarifi
  • 0 (474) 212 6 444
  • Kars, 32 ° / 21°

0 (474) 212 6 444

GENEL Müdürden Mesaj Var

GENEL Müdürden Mesaj Var

Değerli Misafirimiz,

Ülkemizin tarihi kentlerinden biri olan ve her tarafı tarih ve medeniyet kokan Serhat Şehri Kars’ta siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan ve KARS KALE Hotel’e “Hoş geldiniz” demekten ben ve tüm ekip arkadaşlarım büyük kıvanç duyarız.

Otelimiz konsept olarak gerek iş gerekse turistik amaçlı misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve hizmet prensibi olarak memnuniyet ön planda tutulmaktadır. Toplantı vb. Faaliyetleriniz için otelimizde 3 adet tam donanımlı salonlardan birisini tercih ederek işinizi keyifli hale getirebilirsiniz. İster iş, ister gezi amaçlı geliyor olun, KARS KALE Hotel ekibi olarak burada geçirdiğiniz saatleri sizin için ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir hale getirmek bizim vazgeçilmez amacımızdır.

Ön Büro ekibimiz haftanın her günü ve 24 saat boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır olarak beklemektedir. Ulaşım konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda veya gezebileceğiniz yerler hakkında fikir almak istediğinizde sizinle içtenlikle ilgilenileceğinden emin olabileceğiniz ön büro ekibimize başvurmaktan çekinmeyiniz. Unutmayın ki bizler sizin için ve işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Size yardımcı olma fırsatını bize vermeniz bizim için onurdur. Otelimiz şehrin en önemli kültür ve iş merkezlerine yakın mesafededir. Toplu taşıma imkânlarının yakınlığı sayesinde şehir merkezine, iş yerlerine, ilginizi çekebilecek mekanlara, alışveriş ve gezi alanlarına ulaşmanız sizin için hiç de zor olmayacaktir.

Güneş'in bile üşüdüğü bu topraklara olan seyahatinizin güzel geçmesini ve konaklamanız boyunca kendinizi evinizde hissetmenizi diliyoruz. Sizleri KARS KALE Hotel’i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, her daim sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

En derin saygılarımla...

 

Volkan ÖZECİK
Genel Müdür

GENEL Müdürden Mesaj Var

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ