Telefon:
0474 212 6 444
Sosyal Sayfalar:
Rezervasyon
KARS KALE HOTEL Online Rezervasyon yaptırabilirsiniz...


Rezervasyon

GENEL MÜDÜR'den Mesaj var...

 

 

Değerli Misafirimiz,

 

Ülkemizin tarihi kentlerinden biri olan ve her tarafı tarih ve medeniyet kokan Serhat Şehri Kars’ta siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan ve KARS KALE Hotel’e “Hoş geldiniz” demekten ben ve tüm ekip arkadaşlarım büyük kıvanç duyarız.

 

Otelimiz konsept olarak gerek iş gerekse turistik amaçlı misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve hizmet prensibi olarak memnuniyet ön planda tutulmaktadır. Toplantı vb. Faaliyetleriniz için otelimizde 3 adet tam donanımlı salonlardan birisini tercih ederek işinizi keyifli hale getirebilirsiniz. İster iş, ister gezi amaçlı geliyor olun, KARS KALE Hotel ekibi olarak burada geçirdiğiniz saatleri sizin için ayrıcalıklı, konforlu ve keyifli bir hale getirmek bizim vazgeçilmez amacımızdır.

 

Otelimizde konakladığınız süre içerisinde açık mutfağı, Kars’ın tarih kokan manzarası ile Seyir Restaurant’a uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Burada siz değerli misafirlerimize Türk ve dünya mutfaklarının tadına doyum olmayan eşsiz lezzetlerini, yerli ve ithal içkilerin en güzel örneklerini sunuyoruz. Seyir Restaurant çalışanlarımız Kars’ın en seçkin, en temiz, en rahat ve en güler yüzlü hizmetini sunmayı kendilerine ilkesi edinmişledir.

 

Ön Büro ekibimiz haftanın her günü ve 24 saat boyunca ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır olarak beklemektedir. Ulaşım konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda veya gezebileceğiniz yerler hakkında fikir almak istediğinizde sizinle içtenlikle ilgilenileceğinden emin olabileceğiniz ön büro ekibimize başvurmaktan çekinmeyiniz. Unutmayın ki bizler sizin için ve işlerinizi kolaylaştırmak için buradayız. Size yardımcı olma fırsatını bize vermeniz bizim için onurdur. Otelimiz şehrin en önemli kültür ve iş merkezlerine yakın mesafededir. Toplu taşıma imkânlarının yakınlığı sayesinde şehir merkezine, iş yerlerine, ilginizi çekebilecek mekanlara, alışveriş ve gezi alanlarına ulaşmanız sizin için hiç de zor olmayacaktir.

 

Güneş'in bile üşüdüğü bu topraklara olan seyahatinizin güzel geçmesini ve konaklamanız boyunca kendinizi evinizde hissetmenizi içtenlikle diliyorum. Ben ve profesyonel ekibim KARS KALE Hotel’i tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sizleri ağılramanın vermiş olduğu mutluluğu belirtmek isterim,

 

En derin saygılarımla...

 

  İsmail Meriç
Genel Müdür

 

 

 

 

 

DUYURULAR